خرید و فروش اینترنتی گوسفند زنده در تهران

آنچه مشخص است هنگامی که می خواهید برای مراسمات جشن و عروسی یا حتی ختم اقدام به خرید گوسفند زنده یا گاو کنید خرید کردن از یک دامداری با قیمت پایین تر برای شما مهم است اما باید توجه داشته باشید که باید از یک مرکز خرید دام معتبر و مطمئن خرید کنید تا گوسفندان سالم و بدور از بیماری باشند. سایت دام قائم به دور از خوراندن نمک برای افزایش وزن گوسفند و با تغذیه مناسب و پرورش گوسفندان بدور از بیماری یک گوسفند با گوشت مرغوب و تازه به شما تحویل می دهد.

صحت از سلامت گوسفند به هنگام خرید آن

شما بدون اینکه نیاز به رفتن به دامداری و مرکز خرید دام داشته باشید تنها می توانید با گرفتن شماره داخل سایت عکس دام را تحویل بگیرید و سپس آنرا درب منزل تحویل بگیرید و در صورت نیاز به قصاب باید به شما بگوییم که بصورت رایگان قصاب هم درب منزل شما خواهد بود و کار ذبح و قطعه کردن گوسفند را خواهد کشید. در ضمن اگر شما با دیدن گوسفند از نزدیک از سلامت گوسفند مطمئن نشوید در همان لحظه بدون هیچ نگرانی می توانید آنرا تحویل نگیرید.

خرید انواع نژاد گوسفندان و بره برای پرورش آن

شما اگر می خواهید با خرید بره و گوسفند به کار پرواربندی بپردازید باید به شما بگوییم که باتوجه به شرایط آب و هوایی باید نژاد مناسب را انتخاب کنید. که در این بین دامداری قائم تمامی نژادهای گوسفندان را برای فروش دارد.

  • گوسفند رومانف
  • گوسفند لری
  • گوسفند قره گل
  • گوسفند زل
  • گوسفند افشاری

گوشت تازه گوسفند مسلما با خرید گوسفند زنده و ذبح آن حاصل می شود اما اگر شما از یک دامداری معتبر خرید نکنید مسلما  ممکن است دام مبتلا به بیماری باشد یا با تغذیه نامناسب گوشت خوبی نداشته باشد. که تمامی گوسفندان دامداری قائم با خوردن کنستانتره، کاه و یونجه، علوفه تازه و به خصوص چرای به موقع کاملا سرحال و سالم هستند و با ذبح آن می توانید گوشت تازه تحویل بگیرید.


فرشاد ذوقی

کار من دامداری است گهگاهی هم مطلبی درباره گوسفندان مینویسم

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *