وزن گوسفند زنده به هنگام خرید

مسلما آنچه مهم است این است که با وارد شدن به عرصه خرید اینترنتی کالا امروزه می توان گفت که خرید اینترنتی گوسفند زنده یکی از راه های موفق آن برای مشتریان است زیرا در کنار صرفه جویی در زمان به طور حتم در نگهداری گوسفند هم نیازی به مکان ندارید تنها کافیست با گرفتن شماره داخل سایت وزن گوسفند را تعیین کنید تا عکس آنرا برای شما فرستاده شود و با توجه به قیمت روز گوسفند هزینه گوسفند محاسبه شود و پس از آن گوسفند را درب منزل تحویل بگیرید.

تعیین وزن دقیق گوسفند درب منزل شما

شاید یک مشکلی که همه ما با آن مواجه می شویم این است که هنگام اعیاد مختلف یا حتی مراسمات به هنگام تماس با دامدار ممکن است یک وزن گوسفند به شما بگویند و شما دچار شک و تردید شوید. به واقع سایت قائم به همراه گوسفند باسکول را هم درب منزل شما می آورد تا به صورت دقیق وزن گوسفند را مشاهده کنید و ببینید که هیچ کلاهبرداری از سوی سایت رخ نخواهد داد.

افزایش وزن گوسفند به هنگام پرواربندی

مسلما یکی از دلایل خرید گوسفند توسط دامداران پرورش آن است. برخی از روستاییان و عشایر با خرید بره از دامدار و تغذیه مناسب باعث افزایش وزن گوسفند می شوند و پس از اینکه وزن گوسفند افزایش یافت و موقع فروش آن فرا رسید اقدام به فروش گوسفندان می کنند.

 

مزایای خرید اینترنتی گوسفند زنده

  • صرفه جویی در وقت و زمان
  • بدون نیاز به نگهداری گوسفند در منزل
  • خرید به صورت آنی
  • تحویل گوسفند ذبح شده در خانه بدون دریافت هزینه
  • تحویل گوسفند بدون دریافت هزینه حمل گوسفند


فرشاد ذوقی

کار من دامداری است گهگاهی هم مطلبی درباره گوسفندان مینویسم

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *